Öngösterim Görseli

Genel İngilizce Kursu

Genel İngilizce Kursları Seviye Eğitimleri

İngilizce beceri seviyelerine göre ayrılan Genel İngilizce kursları içerisinde her bir kur, öğrencilerimize yüz yüze devam eden eğitimlere ek olarak, aktivite ve online çalışmalarımızla minimum 176/208 saatten oluşur. Derslerin sınıflarda Pearson yayınlarıyla yüz yüze işlendiği İngilizce eğitim sistemimizde öğrencilerimiz, Online sistemimiz üzerinde sınıf ve danışman öğretmenleri tarafından kendilerine düzenli olarak verilen çalışmalara devam etmeye yönlendirilirler. Bunun yanında Dilko Teach+ kapsamında online ve yüz yüze Club aktiviteleri ile desteklenir.

Eğitim modelimiz, çözüm ortağımız PEARSON ile birlikte sizler için tasarlanmıştır. Bu sistemde 3 başlık altında çalışmalarımızı yürütüyor olacağız. 

Speak Out

Yeni açılan sınıflarımızda bir zincirin halkası olarak, her seviyede SPEAK OUT kitaplarını kullanıyor olacağız. İngilizce öğrenme süreciniz içinde konuları okuma, yazma, dinleme ve konuşma becerilerini daha aktif kullanmanıza yardımcı olacak teknoloji odaklı materyalimiz ile daha keyifli dersler geçireceksiniz.

Online Destek Paketimiz

Öğrencilerimizin bizlere en çok ilettiği sorulardan biri, kurs dışındaki saatlerde daha iyi İngilizce öğrenmek için nasıl bir çalışma yapabilecekleri idi. Bu sorulara film izlemek, kitap okumak, belirli kitaplardan destek çalışması yapmak gibi genel cevaplar verebilmek mümkün. Ancak kurs içerisini planladığımız kadar , sizin kurum dışında geçirdiğiniz saatlerde de planlı bir çalışmaya yönlendirilmenizin önemi çok büyük. Dilko Teach+, teknolojinin bize sunduğu olanaklardan yararlanarak sizlere her ortamda İngilizce öğrenimini hayatınıza taşıma olanağı sunan dijital bir çalışma platformudur.

Dersiniz içinde görmüş olduğunuz konuların hemen ardından e-mail adreslerinize gönderilecek olan kullanıcı adı ve şifrenizle Dilko Teach+ sistemine giriş yapabileceksiniz. Burada işlenen Genel İngilizce konularınızı tekrar edebileceğiniz, gramer, dinleme ve kelime aktivitelerinin olduğu bir çalışma paketi sizleri bekliyor olacak. Size düşen 1 hafta içinde bu çalışmaları tamamlamak olacaktır. Hafta bitiminde yapılan genel kontrollerde konuların başarı oranını, anlattıklarımızın sizlerde ne kadar anlam bulduğunu ölçme şansımız olacak. Bu genel değerlendirmelerden sonra konu eksikliği gördüğümüz öğrencilerimizi ders saatlerinizin dışında düzenleyeceğimiz grup destek derslerine davet ediyor olacağız. Bu şekilde sizler daha bize ulaşmadan bizler sizin İngilizce eğitiminizde yaşadığınız aksaklıkları sorunlarınız çözümlenemez boyuta gelmeden görüyor ve çözüm önerileri iletiyor olacağız. Böylece gösterdiğiniz ilerleme, İngilizce öğrenim sürecinizin son döneminde değil, bize ihtiyaç duyduğunuz ilk andan itibaren görüntülenebiliyor olacak. Yapmış olduğunuz çalışmaları 15 günde bir sunulan detaylı raporlar ile de gözlemleyebileceksiniz.

Dilko Teach+, aynı zamanda sizlere toplam 500 kitaba yakın seviyelendirilmiş İngilizce e-kitap arşivine ve BBC’nin video arşivlerine ulaşma şansı sunuyor olacak. Bu kitapları ve videoları yukarıda yapacağınız çalışmalarda olduğu gibi, isterseniz akıllı telefon, tablet PC ve ya internete ulaşabileceğiniz her ortamda kullanabiliyor olacaksınız.

Dilko Teach+ sistemi içinde her seviye eğitiminin sonuçlarını daha iyi takip edebilmek ve geliştirebilmek adına sınıf öğretmenlerinizin haricinde danışman öğretmenlerimiz de olacak. Danışman öğretmenleriniz o seviye boyunca sizlere yol gösterecek ve yaptığınız çalışmalar konusunda sizleri bilgilendirecek.

Genel İngilizce Kursu Programımız

ELEMENTARY KURSU (A1-A2) – Toplam: 176 / 208 Saat

Yüz yüze Eğitim: 96 /112 ders. – Online Eğitim: 48 ders. – Aktiviteler: 48 ders.
Yayın: Speak Out Elementary
Clubs: My Grammar Lab – Video&Speaking – Readers – Vocabulary

PRE-INTERMEDIATE KURSU (A2-B1) – Toplam: 176 / 208 Saat

Yüz yüze Eğitim: 96 /112 ders. – Online Eğitim: 48 ders. – Aktiviteler: 48 ders.
Yayın: Speak Out Pre-Intermediate
Clubs: My Grammar Lab – Video&Speaking – Readers – Vocabulary

INTERMEDIATE KURSU (B1-B2) – Toplam: 176 / 208 Saat

Yüz yüze Eğitim: 96 /112 ders. – Online Eğitim: 48 ders. – Aktiviteler: 48 ders.
Yayın: Speak Out Intermediate
Clubs: My Grammar Lab – Video&Speaking – Readers – Vocabulary – Skills

UPPER-INTERMEDIATE KURSU (B2-C1) – Toplam: 176 / 208 Saat

Yüz yüze Eğitim: 96 /112ders. – Online Eğitim: 48 ders. – Aktiviteler: 48ders.
Yayın: Speak Out Upper-Intermediate
Clubs: My Grammar Lab – Video&Speaking – Readers – Vocabulary – Skills

ADVANCED KURSU (C1-C2) – Toplam: 176 / 208 Saat

Yüz yüze Eğitim: 96 /112 ders. – Online Eğitim: 48 ders. – Aktiviteler: 48 ders.
Yayın: Speak Out Advanced
Clubs: My Grammar Lab – Video&Speaking – Readers – Vocabulary – Skills

Kulüpler

Dilko eğitim sisteminde öğrencilerimize ihtiyaçları doğrultusunda Grammar, Video & Speaking, Skills Club, Vocabulary, Reader’s Club başlıkları altında, yüz yüze ve online devamlılığı olan ücretsiz ek pratik sınıfları oluşturulur. Böylece öğrencilerimiz, yaptıkları pratikleri değerlendirme ve tespit ettikleri eksiklerin üzerine çalışma imkanı bularak becerilerini geliştirirler. Club aktiviteleri, öğrencilerimizin talepleri ile düzenlenir.

Dilko ve Pearson Onaylı Sertifika

Süreci planlarken öne çıkan bu üç başlık (Speak Out ve Dilko Teach+ Sistemi) Çözüm ortağımız Pearson ile ortaklaşa yürüttüğümüz çalışmanın sonucudur Eğitim sistemimizin takip ve sertifikalandırılması artık Pearson tarafından onaylanacaktır.

Öğrencilerimizin kurum içi İngilizce gelişimlerini takip ettiğimiz sistemimiz sayesinde, seviye sonunda alacağınız sertifikalar artık PEARSON tarafından gönderilecek olup, DİLKO ve PEARSON güvencesini taşıyacaktır. 

Sertifikayı elde etmek için atılması gereken adımların başında eğitim sürecinizi sınıfa düzenli katılarak takip etmek ve Dilko Teach+ ile size atanan çalışmaları zamanında tamamlamak olacaktır. Seviye sonunda size verilecek sertifika için değerlendirme kriterleri şu şekildedir.

Dilko Teach+ sistemindeki alıştırmalardan elde edeceğiniz puanın %15’i
Speak Out MID-TERM sınavından alacağınız puan’ın %30’u
Speak Out FINAL sınavından alacağınız puan’ın %50’si
Sınıf için ingilizce performans değerlendirmeniz adına öğretmeninizin kullanacağı %5 lik kanaat notu sonunda toplamda 65 puan ve üstünü almanız gerekmektedir.
Bu süreç sonrasında istenilen başarıyı yakalayan öğrencilerimiz DİLKO&PEARSON SERTİFİKASI almaya hak kazanacaklardır.

Yararlanabileceğiniz Kuşaklarımız
Hafta içi Sabah P.tesi-Salı-Çarş-Perş / 16 saat / 7 hafta
Hafta içi Akşam P.tesi-Salı-Çarş-Perş / 8 saat / 14 hafta
Hafta sonu Sabah Cumartesi-Pazar / 8 saat / 14 hafta
Hafta sonu Öğlen Cumartesi-Pazar / 8 saat / 14 hafta

Aktivite Günleri
Hafta içi Sabah P.tesi-Salı-Çarş-Perş / 4 saat / 7 hafta
Hafta içi Akşam P.tesi-Salı-Çarş-Perş / 4 saat / 14 hafta
Hafta sonu Sabah Cumartesi-Pazar / 4 saat / 14 hafta
Hafta sonu Öğlen Cumartesi-Pazar / 4 saat / 14 hafta

İngilizce kursu ücretleri, fiyat indirimleri ve kampanyaları hakkında en iyi ve doğru bilgiye; İstanbul’da Altunizade, Bakırköy, Kadıköy, Maltepe ve Mecidiyeköy şubelerimizden ulaşabilirsiniz.