Öngösterim Görseli

Advanced seviyesinde İngilizce eğitimi en eğlenceli kurlarımızdan biridir zira bu seviye sonunda öğrencimiz artık akademik düzeyde İngilizce eğitimi görmeye hazır hale getirilir. Bu seviyeye gelene dek gösterilen çaba artık meyvesini verecektir ve kişi bunu kur süresince gözlemleyecektir. Süreç içerisinde gerek konuşma, gerekse yazma konusunda elde edilen rahatlık da gösterecektir ki bu kurun sonunda öğrenci artık İngilizce konuşmaktan çekinmeyen, bunu garipsemeyen ve iletişim becerisine sahip bir yetkinliğe sahiptir.

Dilko English ailesi olarak sizin için hazırladığımız Dilko Teach+ eğitim sistemimiz ile Advanced seviyesindeki öğrencilerimiz bol pratik ihtiyaçlarını online sistemlerimiz üzerinden diledikleri zaman, diledikleri yerden akıllı telefon, tablet veya bilgisayarları üzerinden karşılayabilecekler. Size İngilizce koçluğu yapacak olan danışman öğretmeninizle online ortamlarda haftanın her günü irtibatta kalabilir, konu anlatımlı video, dinleme, okuma ve gramer pratikleri, e-kitaplara kolayca ulaşabilirsiniz. Danışman öğretmeninizin size özel olarak atayacağı testlerle son seviye olan Advanced kurumuzu da eksiksiz tamamlama fırsatı sağlıyoruz.

Dilko Teach+ nedir?

Advanced Kuru Sonunda İngilizce Üzerinde Hakimiyet

Advanced kuru sonunda öğrenci sağlıklı bir akademik dil eğitimi görmeye hazır olur. TOEFL ve IELTS gibi uluslararası sınavlarda yüksek sonuçlar almak isteyenlerin, hazırlık aşamasına bu kurdan sonra geçmesi daha sağlıklı olur. Bu sebeple, mesleki ve akademik kariyerinde profesyonelleşmek isteyenler için bu kur bir nevi geçiş kapısıdır. Kur süresince kaynak araştırması ve bol bol okuma pratiği yapmanızın gelişiminiz ve özgüveniniz için son derece faydalı olacağını bir kez daha belirtmek isteriz.

İleri seviye İngilizce eğitiminiz sırasında günlük hayatta bir yabancıdan veya televizyondan duyduklarınızı anlayacak hale gelmeniz hedeflenir. Kur sonunda, kişisel eğilim ve çabaların da bir sonucu olarak, İngilizce üzerinde hakimiyete sahip olur, ifade yeteneğinizdeki çeşitliliği görürsünüz. Advanced seviyesinin amacı öğrenciye bir cümleyi birden farklı yollarla ifade edebilmenin temellerini sağlamaktır. Nasıl Türkçede hakimiyetiniz kelime dağarcığı ve kullandığınız kalıplarla ölçülüyorsa, aynı şekilde İngilizcede de bu şekilde ölçülür. Artık önemli olan derdinizi anlatabilmek değil, derdinizi istediğiniz şekilde anlatabilmektir. Bunu yapmadan kendimizi “dört dörtlük” bir konuşmacı olarak görmek, maalesef gelişimimize ket vuracaktır. Geldiğimiz seviyede artık ufkmuzu genişletmemiz gerekmektedir.

Uzman eğitmenlerimizle devam edeceğiniz Advanced kurunda öğretmenlerin tamamı yabancıdır. Advanced kurunda artık anadilinizde destek görmeye ihtiyaç duymaz, tüm fikir ve sorularınız İngilizce aktaracak birikime sahip olursunuz.

Bu kurdaki öğrencilerimizin Dilko English Kursları kütüphanelerini kullanmasını, rahatlıkla bol bol pratik yapabileceği, varsa eksiklerini giderebileceği Club etkinliklerine katılmasını tavsiye ederiz. Ayrıca, kurs bitiminin ardından da pratik yapabilmek, öğrenilenleri unutmamak adına paylaşacağımız metin ve faydalı linkleri kaçırmamak için Dilko English Kursları Facebook ve Twitter hesaplarımızı takip etmeniz sizin için faydalı olacaktır.

Genel İngilizce Advanced kurs ücretleri, fiyat indirimleri ve kampanyaları hakkında en iyi ve doğru bilgiye; İstanbul’da Altunizade, Bakırköy, Kadıköy, Maltepe ve Mecidiyeköy şubelerimizden ulaşabilirsiniz.

MyEnglishLab
Advanced Assignments