Öngösterim Görseli

İngilizce Kursu-Elementary

Dilko English İngilizce Kursu olarak 1977’den bu yana günümüz ihtiyaç ve olanaklarından faydalanarak, yabancı dili hayatınızın parçası kılmaya özen gösterdik. Dilko Teach+ İngilizce Seviye Eğitimlerimiz de yine aynı prensiple düzenlendi.

İnternet kullanımının yaygınlaşması ile birlikte, neredeyse global ortak lisan hale gelen İngilizce sık sık karşımıza çıkar oldu ve eğer bu dile vakıf değilsek çoğu zaman zorlanıyoruz. Temel eğitim düzeyimiz olan Elementary seviyesi İngilizce kursu ile, İngilizceyi bir zorluk olmaktan çıkarıyoruz.

Teknolojinin olduğu her yerde sizi İngilizce eğitiminiz ile buluşturan Dilko Teach+ sistemimiz sayesinde başlangıç seviyesi olan Elementary kurumuzda, İngilizce kullanmaya alışmanız için gündelik yaşantı içerisinde de eğitime sürekli devam ediyor olacaksınız. Tablet, akıllı telefon veya bilgisayarınızdan günlük pratiklere ulaşmanız, İngilizce’yi hayatınızın parçası olarak zihnen kabullenmeniz, İngilizce’ye yatkınlığınızı ve ileri kurlarda kolay öğrenmenizi sağlayacaktır.

Elementary Seviyesinde Hedeflerimiz Nelerdir?

Yeni açılan sınıflarımızda bir zincirin halkası olarak, her seviyede SPEAK OUT kitaplarını kullanıyor olacağız. Başlangıç seviyesi olan Elementary kurunda derslerimiz Türk öğretmenler tarafından verilmektedir.

Bu kararımızdaki en önemli sebep, sizleri İngilizce öğrenmeye yeni başladığınız Elementary kurunda önce dili basit kalıplar ile konuşabilecek hale getirmek, yabancı biriyle karşılaşmanıza ön hazırlık yapmaktır ve bunu yaparken ortaya çıkabilecek soru ve sorunlarınızı rahatlıkla paylaşabileceğiniz (kendi dilinizde sorabileceğiniz) öğretmenlerimiz ile buluşturmaktır. Dersliklerimiz ve binamız genelindeki görsel ve işitsel materyaller teknolojik ortamda öğrencilerimize destek vermemizi sağlar, eğitim setinize dahil olan Dilko Teach+ Online sistemleri, ödevleriniz ve kendinizi mümkün olduğunca geliştirmeniz için her zaman yanınızdadır.

“Sınıf içi derslerinizi işleyeceğiniz öğretmenlerinize ek olarak, Elementary seviye gelişiminizi online ortamda yapacağınız ödevlerden takip edecek ve en doğru pratiklere yönlendirecek, size İngilizce koçluğu yapacak bir de danışman öğretmeniniz bulunacaktır.”

Derslerimiz ağırlıklı İngilizce işlenmektedir. Ancak yardıma ihtiyaç duyduğunuz temel noktalarda ana dilde destek olunmaktadır.

İngilizce konuşabilmek için kelimelere ihtiyacımız var. Elementary kurunda sizlerden kelime öğrenmeye ağırlık vermenizi ve öğrendiğiniz kelimeleri basit cümlelerde kullanarak kalıcı hale getirmenizi bekliyoruz. Bunu yaparken hata yapmanız, yanlış telaffuz etmeniz, bekleme yapmanız çok doğal. Çok kısa zamanda bu sorunları en aza indirebilirsiniz.

İngilizcemi Sıfırdan Nasıl Geliştireceğim?

Öğrendiğiniz kelimeleri defterinizde ayrı bir yerde tutun. Böylece sözlük çalışmalarınız çok daha rahat ve verimli olacaktır.

Online sistemlerimizde danışman öğretmeninizin, test havuzundan size özel olarak seçtiği pratikleri mutlaka tamamlayın. Danışman öğretmeniniz, eksiklerinizi görerek konu özelinde pratikleri sürekli güncelleyecektir.

Öğrenceğiniz kelimelerin doğru telaffuzları, dilbilgisi alıştırmaları, okuma parçaları, videolar vb. aktiviteler online sistemlerimizde mevcuttur. Telaffuzlarını dinleyerek cep telefonunuza kendi sesinizle kaydedebilir ve uygun olduğunuz zamanlarda dinleyebilirsiniz.

Derslerinizden sonra gün Dilko Teach+ Online sisteminizde tekrarlarınızı yapmanız son derece önem taşıyor. Böylece gelişiminizi takip edebilir ve doğru zamanda müdahale edip sizi doğru çalışma sistemine yönlendirebiliriz. Sisteminin size sunduğu 500’e yakın e-kitap arşivinden yararlanın. Metroda, trende, otobüste akıllı telefon, tablet ve ya bilgisayarlarınıza bu kitapları indirebilir sesli dinleyerek, okuyabilirsiniz.

Kurum içindeyken dersinizden sonra kulüplere katılabilir; gramer kulüplerinizde aklınıza takılan soruları öğretmenlerimize yönlendirebilir, konuşma kulüplerinde öğrendikleriniz kalıpların pratiğini yapabilirsiniz. Kulüp programlarını buradan takip edebilir, değişiklikler ve yeni duyurular hakkında bizi Facebook ve Twitter’dan takip edebilirsiniz. Online hizmetler bölümümüzde sürekli faydalanmanızı sağlayacak kaynaklar, yönlendirmeler ve yazılar paylaşıyoruz. Derslerimizin haricinde bu başlıkları incelemeniz size son derece faydalı olacaktır.

İngilizce’yi hayatınızın bir parçası kılmak için çalışmalısınız. Bu hedeflerinize ulaşmanızda size yardımcı olacaktır. Her gün minimum 30 dakikalık pratikleri alışkanlık haline getirirseniz, İngilizce ile barışık bir eğitim süreciniz olur.

Bütün bu öneriler haricinde sizlere yardımcı olmak için güçlü bir ekip ile çalışıyoruz. Eğitim ile ilgili tüm soru ve görüşleriniz için eğitim departmanımızı ziyaret edebilir; sürekli güncellenerek sizlere rehberlik etme amacı güden paylaşımlarımızdan faydalanmak ve aktivitelerimizden haberdar olmak için Facebook ve Twitter sayfalarımızı takip edebilirsiniz.

Genel İngilizce Elementary kurs ücretleri, fiyat indirimleri ve kampanyaları hakkında en iyi ve doğru bilgiye; İstanbul’da Altunizade, Bakırköy, Kadıköy, Maltepe ve Mecidiyeköy şubelerimizden ulaşabilirsiniz.

MyEnglishLab
Elementary Assignments