Öngösterim Görseli

Dilko İngilizce Kursu bünyesinde, yarı yarıya olmak üzere Türk ve yabancı eğitmenler ile devam edecek olan dersler, yılların tecrübesi sayesinde en verimli şekilde işlenir. Dilko Teach+ sistemimiz ile öğrencimizin İngilizce seviye gelişimi, eksikleri ve kur içi hedefleri, Dilko Teach+ Online sistemlerimizde pratik yapmak için geçirdiği süre danışman öğretmeni tarafından sürekli olarak takip edilir. Size İngilizce koçluğu yapacak olan danışmanınız, sizi cesaretlendirmek, yeni hedefler belirlemek ve tüm muhtemel sorularınız için online olarak ulaşabilir olacaktır. Dilko English Kursları bünyesinde ücretsiz olarak sunulan Club aktiviteleri ile ihtiyaç duyduğunuz konularda ek ders alma imkanınızdan faydalanmanız, hedeflerinize ulaşmanızda size yardımcı olacaktır.

İngilizce kursu Intermediate kurunda sizi neler bekliyor?

Intermediate seviyesi, İngilizce için en önemlisi seviyedir demek çok da yanlış olmaz. Bu kurdaki kişi artık İngilizce temel bilgisine sahip olarak kabul edilir. Gerek çeşitlendirilmiş ve bol alternatifli bir konuşma bilgisine odaklanması, gerekse bu zamana dek öğrendiklerini her alanda öğreneceği çeşit çeşit yeni kelime ile kullanmaya başlayacağı bir döneme girmesi açısından; öğrenci için artık güvenle İngilizce konuşabilme ve öğrendiklerini türeterek İngilizceyi mantık potasında eritme vakti gelmiştir.

Elementary ve Pre Intermediate seviyesinde daha çok dinleyici konumunda olan öğrenci, Intermediate seviyesi sonlarında artık düşündüklerini ve ihtiyaçlarını belli bir seviyede fakat doğru aktarabilecek, yani üretebilecek konuma gelmiş olur. Intermediate konuları sonunda öğrenci sosyal yaşama İngilizcesi ile dahil olabilecek seviyeye gelmiş olmalıdır. Bu bakımdan kişinin bol bol pratik yapması, sözlük çalışmalarını aksatmaması oldukça önemlidir. Pre Intermediate seviyesinde yabancı öğretmenlerden öğrendiği İngilizce düşünme şeklini pekiştirmesi ve kullanması gereken seviyeye varmış olan öğrenci, akademik düzeyde olmamakla birlikte, yapacağı konuşma ve dinleme pratikleri sonunda öğrendiklerinin etkisini anında görebileceği bir İngilizce becerisine sahip olacaktır. Bir önceki seviyelerde görülen temellendirme yerine artık hızlıca sonuç alabileceği, yeni gramer ve kelime bilgilerini görür görmez eski bilgileriyle bağlayabileceği konuma varmış olur.

Intermediate seviyesinde kişinin yapması gereken dinleyerek anlama ve konuşarak ifade etme yeteneklerini geliştirmeye çalışması olacaktır. İlk tekrarlardan sonra, bu zamana dek edinmiş olduğunuz gramer yapılarının size yetmediğini, tıpkı Türkçedeki gibi daha komplike yapıda cümleler kurmak istediğinizi göreceksiniz. Bir önceki kurlarda edindiğiniz temel sayesinde, İngilizce ifade edebileceğiniz daha çok şey olduğunu gördüğünüz bir seviyeye geçmiş olacaksınız. Intermediate seviyesinde göreceğiniz gramer bilgileri sizin bu ihtiyacınızı karşılayacaktır.

Bu aşamada pratik ihtiyacınızın arttığını göreceksiniz. Kişisel başarınız için, binalarımızda bulunan kütüphaneyi kullanmanızı, seviyenizin ihtiyaçlarına uygun faydalı metin ve kaynakları paylaşacağımız Facebook ve Twitter hesaplarımızı takip etmenizi ve Intermediate Kursu Club aktivitelerine mutlaka katılmanızı öneririz. Dersliklerimiz ve binalarımız genelindeki görsel ve işitsel materyaller teknolojik ortamda öğrencilerimize destek vermemizi sağlarken ve böylece öğrenci İngilizce konuşmanın tüm yönlerinde dengeli olarak geliştirilir.

Intermediate İngilizce Kursu ücretleri, fiyat indirimleri ve kampanyaları hakkında en iyi ve doğru bilgiye; İstanbul’da Altunizade, Bakırköy, Kadıköy, Maltepe ve Mecidiyeköy şubelerimizden ulaşabilirsiniz.

MyEnglishLab
Intermediate Assignments