Öngösterim Görseli

Türk ve Yabancı Öğretmenler

DİLKO English Teach+ İngilizce eğitimlerimizde Pre-Intermediate seviyesinde öğrencilerimiz bir önceki seviyede öğrenilen İngilizce temeli üzerinden bir geçiş süreci gördükten sonra, öğrenilenleri artık bir yabancı karşısında kullanmaya hazır hale gelirler. Pre-Intermediate kuru öğrenciyi İngilizceyi aktif olarak konuşmaya teşvik eder ve bunun için günlük hayatta kullanılan kalıplara, ara zaman kalıplarına ve karşılaşılacak sık kullanıma sahip kelimelere yönlendirme görevi görür. Bu aşamada unutulmaması gereken, Pre-Intermediate seviyesindeki bir öğrencinin ilk kez bir yabancıyla karşılaştığında duraksamasının son derece normal olduğudur.

Bu seviyedeki İngilizce kursları yarı yarıya olmak üzere Türk ve yabancı öğretmenler ile devam eder. Amaç, İngilizce temele sahip olan öğrencinin yabancı öğretmenlerle aktif olarak iletişim halinde olmasını sağlayarak gerek konuşma çekingenliğini kırmak, gerekse anadili İngilizce olan öğretmenlerle bu dilin kullanım mantığını bizzat görebilmeleri ve benimseyebilmelerini sağlamaktır.

Bunun için derslerimiz teknoloji donanımlı sınıflarımızda yapılır ve her zaman, dilediğiniz yerden ulaşabileceğiniz online eğitim sistemimizin faydalarının yanı sıra; sınıf içinde eğitim aldığınız İngilizce öğretmenleriniz ve eğitim sürecinizi takip eden danışman öğretmeniniz daima destekçiniz olacaktır.

Ücretsiz kulüp etkinleri sayesinde konuşma, dinleme ve gramer eksiklerini ders müfredatı dışında da giderme şansı bulacak Pre-Intermediate seviyesi öğrencilerimizin, kulüp ve dersler sırasında hata yapmaktan çekinmemeleri, bu seviyenin İngilizcenin aktif olarak konuşulmaya başlandığı ilk adımlar olduğunu bilmeleri gerekir.

İngilizce telaffuz, okuma, gramer, dinleme vb. diğer tüm aktiviteler için Dilko English Teach+ Online sistemlerimize akıllı telefon, tablet ya da bilgisayar üzerinden giriş yapmanız yeterli olacak. Yaptığınız pratikleri takip eden danışman öğretmeniniz, size özel test ve pratikleri seçerek, İngilizce eğitiminize eksiksiz devam etmeniz için ödevler üretecek. 

Pre-Intermediate seviyesinde öğrenci ne kadar pratik yaparsa, ileri seviyeler için kendini o kadar temellendiriyor ve geliştiriyor demektir. Bu seviyede İngilizce konuşmaktan duyulan çekingenliğin ve hata yapma korkusunun olabildiğince giderilmesi gerekir. Böylece, hem kur süresince hem de gelecekte kişi İngilizcenin tüm alanlarında öğrenime ve yükselmeye açık olacaktır.

Kur süresince ek kaynaklar, faydalı linkler, aktivite ve Club tarihlerinden haberdar olmak için Dilko English Kursları Facebook ve Twitter hesaplarımızı takip etmenizi öneririz. Dersliklerimiz ve binamız genelindeki görsel ve işitsel materyaller teknolojik ortamda öğrencilerimize destek vermemizi sağlarken ve böylece öğrenci İngilizce konuşmanın tüm yönlerinde dengeli olarak geliştirilir.

Genel İngilizce Pre-Intermediate Kurs ücretleri, fiyat indirimleri ve kampanyaları hakkında en iyi ve doğru bilgiye; İstanbul’da Altunizade, Bakırköy, Kadıköy, Maltepe ve Mecidiyeköy şubelerimizden ulaşabilirsiniz.

MyEnglishLab
Pre-Intermediate Assignments