Öngösterim Görseli

Dilko English Kursları, Dilko Teach+ Genel İngilizce Seviye eğitimlerimizden Upper Intermediate; konuları itibariyle öğrenciyi günlük konuşma seviyesine çıkarma amaçlıdır. Bu kur sonunda öğrencinin artık rahatlıkla İngilizce konuşabilir, tartışabilir, gazete okuyabilir seviyeye gelmesi amaçlanır.

DİLKO English Dilko Teach+ eğitim sistemimiz, bu süreç boyunca sizi desteklemek üzere, DİLKO ailesinin 1977’den bu yana gelen tecrüebelerinden yola çıkarak hazırlandı.

Upper-Intermediate kursu boyunca;

Dilediğiniz zaman, dilediğiniz yerden akıllı telefon, tablet ya da bilgisayar üzerinden ulaşabileceğiniz Dilko English Dilko Teach+ Online sistemimizle sürekli eğitim olanağı sağlıyoruz. Böylece bu süreçte ihtiyacınız olan okuma, dinleme, yazma ve gramer pratiği ihtiyacınızı size uygun her an karşılayarak, İngilizce’yi hayatınızın bir parçası haline getirmenizi hedefliyoruz.

– Eğitiminiz süresinde gelişiminizi takip ederek hedefleriniz doğrultusunda değerlendirecek olan danışman öğretmeniniz, sizi en doğru şekilde yönlendirecek ve size uygun pratikleri online ortamlardan ulaşabileceğiniz şekilde kullanıcı hesabınıza atayacak. – Sınıf içi ders aldığınız eğitmenlerinizden farklı olarak size İngilizce koçluğu yapacak olan, Club ihtiyaçlarınızdan, İngilizce bilginizde eksik gördüğünüz yönlere ve eğitiminizle ilgili diğer tüm sorularınız için danışman öğretmeninize online olarak ulaşabileceksiniz.

– Hedeflerinize ulaşmanızda, İngilizce eğitiminizi eksiksiz tamamlamanız mühim. Bunun için size ücretsiz olarak sunduğumuz Club aktiviteleri sayesinde dinleme, konuşma, gramer, kelime vb. alanlarda ek derslerden faydalanabilirsiniz.

– Online sistemlerimizde, yalnızca danışman öğretmeninizin atadığı ödevlere değil, aynı zamanda konu anlatımlı videolara, okuma parçaları ve seviyenize uygun e-kitaplara da ulaşabileceksiniz. Unutmayın, göstereceğiniz bireysel efor sizin için başarıya giden yeni bir adım demektir.

Genel İngilizce Upper-Intermediate kurunda
sizi neler bekliyor?

İngilizce konuşma konusunda genelde en çok görülen problem öğrencilerin ders esnasındaki sohbetlere, eğitmenlerimiz tarafından açılan gündelik konulara yorum yapmakta çekinmesidir. Bu tutum öğrencinin bilgisini kullanarak pratik kazanmasını engellediği gibi, özgüvenini de kırmaktadır. Seviye belirleme sınavımız sonucunda bu seviyede çıkan öğrencilerimiz bilmeliler ki, sahip oldukları İngilizce bilgisi artık her yeni bilgiyi kabul edebilecek, geliştirebilecek, okuduklarını ve duyduklarını kolayca anlayıp anında geri dönüş yapabilecek seviyeye ulaşmalarında kilit noktadadır. Başka bir deyişle, alt yapısı kurulmuş, temelleri doğru atılmış İngilizcenin bundan sonraki gelişimi istikrarlı ve düzenli bir çalışma ile tamamlandığında öğrenciyi hedefine ulaştırmanın önemli adımlarındandır. Upper-Intermediate seviyesinde kursumuza devam eden öğrenci, zaman içerisinde eğitmenlerimizin de yönlendirmesiyle zorluk çekmeden İngilizcesini kullanabilir hale gelir. İngilizce öğrenmedeki amaçlarına uygun yönelim de bu seviyede önemlidir.

Bu sebeple bizimle Upper-Intermediate derslerine devam edecek öğrencilerimizin özellikle kelimeler ve deyimler üzerinde yoğunlaşmalarının mühim olduğunu savunmaktayız. Böylece ileri seviye kurlara geçerken ihtiyaçları doğrultusunda çıkabilecek açıkları önceden görerek doğru çalışma planının hazırlanmasını sağlayacaklardır. Her kurda bir sonraki kura doğru hazırlanmak, size hem zaman kazandıracak hem de profesyonelleşmeye doğru adımları atmanızı sağlayacaktır.

Upper – Intermediate dersleri süresince kişinin bol bol kelime ve konuşma pratiği yapması amaçlanır, gündelik yaşamda kullanılan deyimlere yer verilir. Akıcı konuşmaya ve kapsamlı ifade yeteneğine yönlendirilen öğrenci, kelime ve telaffuz pratiğine önem verir, mümkün olduğunca yabancı kaynak araştırması yapar. Özellikle bu konularda öğretmenlerimiz de yönlendirmeler yaparak, öğrencinin kişisel gelişimine katkıda bulunurlar.

Bu seviyede öğrencilerimizin yabancı basını takip etmeye çalışmasını, İngilizce okuma yapmaktan çekinmemesini tavsiye ederiz. Eksik olabilecek, tam olarak oturmamış gramer bilgilerini yakalayabilmeleri böylece kolaylaşacaktır. Kurlar boyunca bu tip eksikliklerin giderilebilmesi amacıyla Club aktiviteleri yapmaktayız. Dinleme, okuma ve konuşma pratikleriniz sonucunda eksikliğini hissettiğiniz her konu için eğitim danışmanlarımızla iletişime geçerek ilgili Club derslerine ücretsiz olarak katılabilirsiniz.

Upper-Intermediate seviyesi, ulusal ve uluslar arası akademik sınav hazırlığına başlanması için tamamlanması gereken asgari seviyedir.

Dilko English Kursları kütüphanelerini kullanmanızı, sizin için sürekli olarak sağladığımız ek kaynaklara erişebilmek için Facebook ve Twitter hesaplarımızı takip etmenizi tavsiye ederiz.

Genel İngilizce Upper-Intermediate kurs ücretleri, fiyat indirimleri ve kampanyaları hakkında en iyi ve doğru bilgiye; İstanbul’da Altunizade, Bakırköy, Kadıköy, Maltepe ve Mecidiyeköy şubelerimizden ulaşabilirsiniz.

MyEnglishLab
Upper Intermediate Assignments