Öngösterim Görseli

BULATS yoğunlukla profesyonel iş İngilizcesi seviyesini ölçen bir sınavdır. Birçok ülkede iş alımlarında adaylardan dil seviyelerini tespit etmeleri için istenilen bir referanstır. Bunun yanında hali hazırda çalışanlarının seviyelerini görebilme, bir terfi ya da görev değişikliğinde yoğun yabancı dil bilgisine ihtiyaç duyulan pozisyonlara atama yapmadan evvel yine BULATS sonuçları talep edilmektedir.

İş gereği sürekli olarak yabancı dilde yazışmalar, sunumlar, telefon görüşmeleri ve yüz yüze görüşmelerde bulunma gereği olan pozisyonlarda etkili ve doğru İngilizce kullanımı son derece önemlidir. Gerek firmanın kendini gelişimi, gerekse çalışanların kariyer hedeflerinde düzey belirleme ve buna göre bir yönelim sağlama açısından BULATS oldukça işlevsel bir hizmet sunduğundan Dünya çapında yaygın olarak itibar görür ve talep edilir.

İster kurumsal ister bireysel olsun, bu sınavda iyi bir derece elde etmek isteyen, terfi almak, pozisyon değiştirmek, işe girebilmek veya şirketinin yükselmesini sağlamak için yabancı dile ihtiyaç duyan firma ve bireylere sıkı bir program ile eğitim vermekteyiz. Amaçtan sapmadan, iş hayatında ihtiyaç duyulan ve dolayısıyla sınava yansıyan konularda adayların hakimiyetini güçlendirerek kariyer hedeflerine ulaşmalarını sağlıyoruz.

BULATS amacı dolayısıyla şirket çalışanlarına yöneliktir ve görev tanımları, ürün detayları ve şirket bilgileri, iş seyahatleri, yazışmalar ve raporlamalar, planlama, müşteri yönetimi, sunum hazırlama ve yönetim gibi başlıklarda yabancı dilin etkili kullanımını ölçer.

Sınav 75 dakika sürer ve bilgisayar üzerinden yapılır. Şirketlere çalışanları değerlendirme ve denetleme, yeteneklerine uygun pozisyonlarda görevlendirme, dolayısıyla daha sağlıklı stratejiler geliştirme olanağı verir. Verdiği olanaklar sayesinde firmalarca rağbet gören BULATS, kariyerinde ilerlemek isteyen bireyler için de önemlidir ve atlanmaması gerekmektedir.

DİLKO English olarak alanında uzman eğitmenlerimiz ve gelişmiş eğitim yöntemlerimiz sayesinde, yılların tecrübesinden aldığımız destekle adaylarımızı bu sınava en uygun şekilde hazırlıyor, bireysel gelişim planları yaparak en sağlıklı ve kalıcı yollarla kişilerin yabancı dil kullanımını ihtiyaçları doğrultusunda geliştiriyoruz.

Kariyer planlarınızda uluslararası çalışmalar yapan veya profesyonel yabancı dil gereksinimi olan firmalar söz konusu ise BULATS sistemini incelemenizde ve kendinizi hazırlamanızda fayda olacaktır. Kurs hakkında ayrıntılı bilgi edinmek ve danışmanlık hizmeti almak için sizi ofisimize bekleriz. Derslerimize devam eden ve yabancı dil kaynaklarımızdan faydalanmak isteyen tüm adayların Facebook ve Twitter hesaplarından bizi takip etmesini tavsiye ederiz.

BULATS kurs ücretleri, fiyat indirimleri ve kampanyaları hakkında en iyi ve doğru bilgiye; İstanbul’da Altunizade, Bakırköy, Kadıköy, Maltepe ve Mecidiyeköy şubelerimizden ulaşabilirsiniz.