Öngösterim Görseli

IELTS Nedir?

IELTS kullanım amacına göre 3 farklı kategoride karşımıza çıkan uluslararası bir İngilizce seviye tespit sınavıdır. IELTS Akademik modülünü üniversite veya yüksek lisans eğitimine devam edebilmek veya üniversitelerin hazırlık sınıflarının ilk yılından muaf olmak isteyen öğrenciler alırken, IELTS Genel modülü eğitim sektörü dışındaki alanlarda kullanılmak üzere tasarlanmıştır. IELTS UKVI ise İngiltere’de ikamet etmek isteyen kişilerin alması gereken sınavdır. Sınav; dinleme, konuşma, okuma ve yazma bölümlerinden oluşmaktadır.

IELTS’e Dilko Teach+ ile Hazırlanın 

DİLKO English Kursu olarak birçok öğrencimizi hedeflerine ulaştırdık, ulaştırmaya devam ediyoruz. İngilizce eğitiminde çağın gereksinimlerini öğrencilerimiz için tespit ediyor, günümüz teknolojisinden faydalanarak eğitimi hayatın bir parçası kılıyoruz.

Eğitimin sınıf içinde sınırlanmadığı, teknolojinin olduğu her yere kolaylıkla taşındığı, öğrencimizin durumunun sürekli incelenerek yönlendirilmesi fırsatının sağlandığı Dilko Teach+ Sistemimiz ile öğrencilerimize IELTS sürecinde 100 saatlik eğitim sağlanır. TOEFL’dan farklı olarak IELTS bilgisayar tabanlı değildir. Öğrencilerimiz, talepleri doğrultusunda 6 adet birebir deneme sınavına girebilirler. İhtiyaca göre alanında uzman yabancı ve Türk hocalarla devam eden programda; Listening, Reading, Writing ve Speaking alanlarında eşit dağılımlı eğitim verilir. Dilko Teach+ Online Sistemleri üzerinden ders ve soru çözümlerinin bulunduğu video anlatımları ve testlere istedikleri zaman, istedikleri yerden ulaşabilen öğrencilerimizin IELTS hazırlıkları DİLKO IELTS Pack kaynakları ile sürdürülür.

IELTS kursu’muzda, sınıf içi eğitime ek olarak özel ders seçeneğiniz de bulunmaktadır.

IELTS Kursu Dilko Teach+ Programı
Yüz yüze eğitim: 80 Saat
Deneme Sınavları: 6 Adet
Tercihli Dilko Teach+ Eğitimi: 4 Saat (tanıtım video) / 16 Saat (çözüm video) 

IELTS kursu ücretleri, fiyat indirimleri ve kampanyaları hakkında en iyi ve doğru bilgiye; İstanbul’da Altunizade, Bakırköy, Kadıköy, Maltepe ve Mecidiyeköy şubelerimizden ulaşabilirsiniz.