Öngösterim Görseli

TOEIC Kursu

ETS tarafından uygulanan sınav, firmaların işe alım gibi durumlarında dil seviyesinin tespiti için talep edilir. Dünyanın birçok ülkesinde saygın firmalarca bir referans olarak kabul edilen sınava her sene ortalama 5 milyon kişi girer. Yoğunluklu olarak iş hayatında kullanılacak yeterlilikte İngilizce bilgisine sahip olunduğunun belgelenmesi için girilen sınavda yazışma ve iletişim becerileri de ölçülür.

Bu sınava hazırlık aşamasında adayların öncelikle minimum Upper-Intermediate seviyesine gelmiş olması beklenir.

DİLKO English olarak biz gerekli seviye tespit sınavlarımız ardından öğrencimizin durumuna göre değişen 160-180 saat arası süren bir sınava hazırlık safhasına geçeriz. Kur süresince, sınav odaklı hazırlanmış eğitim planımız ile öğrencimiz uzman eğitmenlerimizden ders görür. Kur süresince adayın gelişim seviyesi takip edilerek açıkları kapatılır. Sınavda karşısına çıkacak soru tiplerinin ve iş hayatında ihtiyaç duyacağı standartların taban alındığı disiplinli bir çalışma temposuna alınan öğrencilerimizin, öğretmenlerimiz ve eğitim ofisimiz tarafından paylaşılan kaynaklara yoğunlaşması son derece mühimdir.

Bu kurda öğrenilecek her şeyin ileride gerek terfi, gerek dil tazminatı gerekse prestij olarak geri döneceğinin unutulmamasını isteriz. TOEIC hazırlığı yalnızca sınav odaklı değil, iş yaşamınızda efektif olarak kullanabileceğiniz bir eğitimdir. Bu süreçte profesyonel kadromuzla sizler için hazırladığımız programımızdan iyi faydalanmanız için bina kütüphanemizi kullanmanızı ve yeni paylaşımlarımızdan haberdar olmak için Facebook ve Twitter sayfalarımızı takip etmenizi tavsiye ederiz.

TOEIC kurs ücretleri, fiyat indirimleri ve kampanyaları hakkında en iyi ve doğru bilgiye; İstanbul’da Altunizade, Bakırköy, Kadıköy, Maltepe ve Mecidiyeköy şubelerimizden ulaşabilirsiniz.