Öngösterim Görseli

Yetişkinlerin her seviyede ve her amaca yönelik yabancı dil eğitimi almasını sağlayan Dilko English bugüne kadar çok sayıda kişinin yabancı dil engelini aşmasına yardımcı olmuş öncü bir kurumdur.

Öncelikle ihtiyacınızı ve hedefinizi anlamamız, bunun akabinde ise güncel seviyenizi belirlememiz gerekir. Tam bu noktada sürece konu hakkında son derece donanımlı eğitim danışmanlarımız ve uzman öğretmenlerimiz dahil olur. Tanışma görüşmemizde ihtiyacınızı anlayan ekibimiz gireceğiniz düzey belirleme sınavının doğru yorumlanması konusunda size yardımcı olur ve ilk aşama tamamlanır.

Sınav sonucunuz ve talepleriniz çerçevesinde Starter-Elementary-Pre Intermediate-Intermediate-Advanced programları içinde başlangıç ve hedef noktanız çizilir ve hedefe giren rota oluşturulur!

Yabancı dili genel amaçlarla öğrenmek herkesin amacı ve arzusudur fakat birçok kişi genel amacın dışında özel bir yabancı dil sınavından puan almayı da hedefliyor olabilir. O zaman sizi yine güncel seviyenize uygun olarak bir sınav programına yönlendirmemiz gerekebilir. YDS, YÖKDİL, TOEFL, IELTS, PTE gibi ulusal ve uluslararası sınavlar için hazırlanmış özel programlar aracılığıyla uzman eğitmenler ve hedefinize ulaşmanızı sağlayacak kaynaklar ile Dilko English size doğru çözümü sunmaya hazırdır.

Sıra sizi ne zaman kurumda ağırlayabileceğimize gelir. Hafta içi gündüz, hafta içi akşam, hafta sonu sabah veya hafta sonu öğlen programlarından oluşan bir kur programı içinde size en uygun sınıf, en uygun saat ve gün diliminde sunulur. Bu programlar standart bir çerçevede oluşturulmuştur fakat Dilko English size her zaman bireysel taleplerinize göre hazırlanmış birebir veya sınırlı katılımcı ile oluşturulmuş özel ders programları da sunmaya hazırdır.

Dilko English kurumlarında pedagojik formasyon sahibi ve ilgili bölümlerden mezun yerli öğretmenler ve öğretmenlik sertifikası sahibi ana dili İngilizce olan yabancı öğretmenler size gerek derslerde, gerek ders dışı aktivite zamanlarında yardımcı olmaya hazırdır. Eğitmenlerimiz sizleri hem dünyaca ünlü Pearson yayınları hem de sınav eğitimleri için özel hazırlanmış Dilko Yayıncılık ürünleri ile hedefinize en kısa yoldan ulaştırmaya çalışır.

Dilko English bünyesinde tamamladığınız ve ilgili sınavları başarıyla tamamladığınız programlara ait “Pearson” onaylı ve geçerliliği çok yüksek bir sertifika sahibi olursunuz.

Anlıyor ama konuşamıyorsanız, artık bir yerden başlamak istiyorsanız Dilko English ile tanışmanızın zamanı gelmiş demektir!

Hizmet verdiği lokasyonlar:

Altunizade
Bakırköy
Mecidiyeköy
Kadıköy
Maltepe
Gaziosmanpaşa
Beylikdüzü