Öngösterim Görseli

Dilko Eğitim Kurumları bünyesinde 2000 yılında faaliyete başlayan Dilko Yayıncılık, İngilizce eğitiminin her kademesi için, her türden materyal hazırlamaktadır.  Tamamen kendi kadroları tarafından çağdaş kalite standartlarında hazırlanan ürünler, kullanıcıları tarafından yüksek bir beğeni ile karşılanmaktadır. Dilko Yayıncılık zaman içerisinde ürettiği özgün İngilizce Eğitim Yayınları ile sektörünün lider ve saygın markalarından biri olmuştur.

Dilko Yayıncılık Merkez binası İstanbul Maltepe’de olup, 2000 M2 kapalı alanda tüm birimleri bir arada bulundurmaktadır.

Depolama ve lojistik için 1000 m2 alan ayrılmış olup, ürünlerin sağlıklı bir şekilde okullara ulaştırılabilmesi için her türlü alt yapıya sahiptir. Ürünler tecrübeli personel tarafından büyük bir titizlikle sayılıp paketlenmekte ve kargo çıkışı yine bu alandan yapılmaktadır.

Bilgi işlem ve Grafik Departmanı, 300 m2 lik bir alana kurulmuştur. Dilko yayıncılığın ürettiği tüm ürünlerin grafik tasarım, dizgi ve mizanpajı bu alanda görev yapan uzman kadrolar tarafından gerçekleştirilir. Dilko yayıncılığın tüm ürünlerinin dijital ortama aktarılması tamamlanmış olup, kullanıcılarının hizmetine sunulmuştur.

Dilko yayıncılığın ana satış pazarlama kanalı, bünyesinde bulunan, konusuna hâkim müşteri temsilcileri aracılığı İstanbul merkez binasından yürütülmektedir. İletişime geçilen müşterilerin her türlü istek, talep ve önerileri dikkate alınarak anlık çözümler üretilebilmektedir.

Bugün tüm Türkiye çapındaki İngilizce eğitimi ile ilgili öğrencilere, kendi dağıtım kanalları ile yayınlarını ulaştırabilen Dilko Yayıncılık, her yıl güncellenen içerikleri ile dinamizmini korumakta olup, modern yayıncılığın gereklerini yerine getirme çabası içinde yoluna devam etmektedir.